DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Навчальні видання >
Навчально-методичні посібники >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/3013

Название: Фінансовий аналіз: методичні рекомендації, робочі таблиці до практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Авторы: Ярова В.В.
Велієва В.О.
Горкавий В.К.
Посилаєва К.І.
Ментей О.С.
Остапенко Р.М.
Герасименко Ю.С.
Ключевые слова: фінансовий аналіз
інформаційне забезпечення
аналіз оборотних активів
аналіз грошових потоків
Дата публикации: 2021
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Ярова В.В., Велієва В.О., Горкавий В.К., Посилаєва К.І., Ментей О.С., Остапенко Р.М., Герасименко Ю.С. Фінансовий аналіз: методичні рекомендації, робочі таблиці до практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Х.: ХНАУ, 2021. 79 с.
Серия/номер: фінансовий аналіз;
Аннотация: Фінансовий аналіз – основний напрямок аналітичної роботи, який дозволяє визначити фінансовий стан підприємства, стан економіки на макроі мікрорівні, визначити конкурентоспроможність підприємства, рівень використання фінансових ресурсів і капіталу, дозволяє оцінити тенденції розвитку фінансових відносин, рентабельність підприємства, визначити негативні та позитивні зміни. Він є основним елементом у структурі управління підприємства. Завдання курсу «Фінансовий аналіз» – теоретична і практична підготовка студентів до аналітичної роботи, формування у них знань про функціонування фінансових процесів підприємства, системи управління.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/3013
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні посібники

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Фінансовий аналіз_Облік і оподаткування.pdf1.35 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь