DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва серія "Економічні науки" >
Вісник ХНАУ, № 2, Т.1. 2021 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/3011

Название: Застосування економіко-математичного моделювання для прийняття рішення при аналізі ризику використання фінансових ресурсів підприємства
Авторы: Уланчук В.С.
Чернега І.І.
Жарун О.В.
Непочатенко О.А.
Тупчій О.С.
Ключевые слова: економіко-математичне моделювання
фінансові ресурси
ризики
прийняття рішення
Дата публикации: 2021
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Уланчук В.С. Застосування економіко-математичного моделювання для прийняття рішення при аналізі ризику використання фінансових ресурсів підприємства / В.С. Уланчук, І.І. Чернега, О.В. Жарун [та ін.] // Вісник ХНАУ. Серія "Економічні науки" : зб. наук. пр. / Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва. - Харків : ХНАУ, 2021. - № 2, Т1. - С. 262-271
Серия/номер: економіка;
Аннотация: Ключовими проблемами розвитку підприємств аграрного сектору є самостійний пошук фінансових ресурсів для фінансування виробничо- господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності та впровадження ефективних інструментів управління, які б забезпечили швидку адаптацію суб'єкта господарювання до емерджентних умов функціонування. У статті досліджено теоретичні положення та практичне використання економіко-математичних методів моделювання фінансового стану підприємств аграрного сектору економіки України з урахуванням ключових складових капіталу. Обґрунтовано необхідність застосування дієвих інструментів фінансового аналізу для поглибленого дослідження. За допомогою дискримінантних економіко-математичних моделей доведено, що фінансовий стан підприємств аграрного сектору в значній мірі залежить від структурної побудови капіталу, а саме: власних джерел фінансування. Проведено з практичної точки зору порівняльний аналіз зарубіжних економіко-математичних моделей.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/3011
Располагается в коллекциях:Вісник ХНАУ, № 2, Т.1. 2021

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
23.pdf622.87 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь