DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Навчальні видання >
Програми навчальних дисциплін >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2682

Название: Лісова таксація : програма навчальної практики для студентів факультету лісового господарства освітнього ступеня "Бакалавр" галузі знань 0901 "Сільське господарство та лісництво" напряму підготовки 6.090103 "Лісове і садово-паркове господарство"
Авторы: Назаренко В.В.
Ключевые слова: пробна площа і таксація насадження
перелікові та реласкопічні методи
переліковими та реласкопічними методами
таксація лісосік
лісова продукція
Дата публикации: 2016
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Назаренко В.В.Лісова таксація : програма навчальної практики для студентів факультету лісового господарства освітнього ступеня "Бакалавр" галузі знань 0901 "Сільське господарство та лісництво" напряму підготовки 6.090103 "Лісове і садово-паркове господарство" / В.В. Назаренко. - Харків, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, 2016 - 14 с.
Серия/номер: лісоуправління;
Аннотация: В умовах інтенсивного ведення лісового господарства вимоги до обліку лісового фонду і лісової продукції постійно зростають у зв’язку з необхідністю реального планування ведення лісового господарства, точного обліку заготовленої лісової продукції, вирішення питань користування лісом на тривалий період та доцільного використання потенційних можливостей лісових масивів. Здійснення всіх цих робіт зумовило потребу в спеціальній лісовій дисципліні, яка отримала назву "Лісова таксація". Її зміст полягає в багатосторонній оцінці лісів – як кількісній, так і якісній. Серед лісогосподарських дисциплін вона є однією з основних, на якій базується побудова усієї техніки лісівництва, а всі інші лісогосподарські дисципліни використовують методи лісової таксації або матеріали, отримані під час її здійснення. Навчальна практика сприяє інтеграції національної аграрної освіти до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань студентів та вивчення практичного досвіду ведення лісового господарства в країнах з розвиненим аграрним сектором економіки, уміння застосовувати найбільш доцільні в економічних відносинах способи обліку заготовлених лісоматеріалів і лісу, що росте, для таксації лісосік і інвентаризації лісу. Облік лісу необхідний для правильного планування роботи лісового господарства. У лісовій таксації дедалі ширше застосовуються нові методи з використанням комп’ютерної техніки.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2682
Располагается в коллекциях:Програми навчальних дисциплін

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Програма навч. практ. таксація 16.pdf107.16 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь