DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Навчальні видання >
Програми навчальних дисциплін >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2681

Название: Лісовпорядкування : програма навчальної практики для студентів факультету лісового господарства освітнього ступеня "Бакалавр" галузі знань 0901 "Сільське господарство та лісництво" напряму підготовки 6.090103 "Лісове і садово-паркове господарство"
Авторы: Назаренко В.В.
Ключевые слова: лісовпорядкування
навчальна практика
проведення таксації
закладання пробних площ
таксація лісового фонду
стан лісових культур
поновлення лісу
Дата публикации: 2016
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Назаренко В.В.Лісовпорядкування : програма навчальної практики для студентів фак-ту лісового господарства освітнього ступеня "Бакалавр" галузі знань 0901 "Сільське господарство та лісництво" напряму підготовки 6.090103 "Лісове і садово-паркове господарство / В.В. Назаренко. - Харків, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, 2016 - 13 с.
Серия/номер: лісоуправління;
Аннотация: Навчальна практика з лісовпорядкування є невід’ємною частиною навчального процесу у вищих навчальних закладах, її мета – закріпити і поглибити знання, одержані студентами в процесі навчання, надати необхідні вміння та навики практичної діяльності з цієї спеціальності. У період проходження практики студенти здійснюють практичне освоєння їх майбутньої професійної діяльності, формують основні професійні вміння та навики відповідно до кваліфікаційної характеристики спеціаліста, розширюють, поглиблюють і систематизують знання на основі вивчення роботи конкретних лісогосподарських підприємств, практично освоюють сучасні методи лісогосподарських робіт з використанням новітньої техніки та технологій, набувають професійного досвіду. Для закріплення теоретичного курсу студенти безпосередньо на території лісгоспу (на прикладі декількох кварталів) виконують весь комплекс основних лісовпорядних робіт, які здійснюються лісовпорядною партією при польових роботах у будь-якому об’єкті лісовпорядкування. Саме таке поєднання вивчення теоретичного і практичного курсу з лісовпорядкування дає змогу підготувати висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2681
Располагается в коллекциях:Програми навчальних дисциплін

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Програма навч. практ. ЛВ 16 рік.pdf123.2 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь