DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра статистики і економічного аналізу >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2675

Название: Статистика : методичні вказівки і завдання для практичних занять і самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»
Авторы: Ментей О.С.
Ярова В.В.
Ключевые слова: методологічні засади статистики
статистичне спостереження
аналіз рядів розподілу
індексний метод
Дата публикации: 2021
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Статистика : метод. вказ. і завдання для практ. занять і самост. роботи здобув. першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спец-ті 242 «Туризм» / уклад. : О.С. Ментей, В.В. Ярова. - Харків : ХНАУ, 2021 - 58 с.
Серия/номер: статистика;
Аннотация: Туристична індустрія являє собою складну систему із різноманітними економічними зв’язками. Вона об’єднує велику кількість галузей, функції яких полягають у задоволенні зростаючого попиту на товари й послуги туризму. Це стосується в першу чергу засобів розміщування, індустрії громадського харчування, транспортного забезпечення. Міжгалузеві зв’язки в туризмі настільки переплетені, що оцінити внесок кожної галузі і внесок туризму в цілому в економіку країни чи регіону дуже важко. Проблеми оцінювання впливу туризму можна вирішити за допомогою статистичного спостереження й аналізу. Тому питання статистичного обліку є одними з центральних у вивченні сфери туризму.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2675
Располагается в коллекциях:Кафедра статистики і економічного аналізу

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
методичка Статистика-туризм .pdf1.57 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь