DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2640

Название: Вміст вторинних метаболітів у проростках тритикале різних генотипів за умов холодового загартування.
Авторы: Горєлова О.І.
Шкляревський М.А.
Колупаєв Ю.Є.
Ключевые слова: Triticosecale
морозостійкість
холодове загартування
фенольні сполуки
флавоноїди
антоціани
Дата публикации: 2020
Библиографическое описание: Горєлова, О.І., Шкляревський, М.А., Колупаєв, Ю.Є. Вміст вторинних метаболітів у проростках тритикале різних генотипів за умов холодового загартування. Фізіологія рослин і генетика, 2020, 52, № 5 : 401-411.
Серия/номер: лісівництво;
Аннотация: Механізми низькотемпературної адаптації тритикале ( Triticosecale Wittm.) — міжродового гібриду, що поєднує високі продуктивність і морозостійкість, вивчені недостатньо. Зокрема відкритим залишається питання про внесок вторинних метаболітів у функціонування його антиоксидантної системи при формуванні морозостійкості. Досліджували динаміку загального вмісту фенольних сполук, флавоноїдів і окремо кількості антоціанів за умов холо- дового загартування (6 діб за температури 2—4 С) проростків сортів з різною морозостійкістю: Букет і Раритет (озимі високоморозостійкі) та Олександра (озимий неморозостійкий) і Підзимок харківський (неморо- зостійкий, що належить до «дворучок»). Вміст фенольних сполук у незагар- тованих проростків різних генотипів відрізнявся мало, лише у сорту Підзи- мок харківський був дещо нижчим порівняно з іншими дослідженими генотипами. Загартування приводило до невеликого збільшення сумарного вмісту фенольних сполук в усіх досліджених сортах. Загальна кількість фла- воноїдів у незагартованих проростків різних генотипів відрізнялася слабо. В результаті шестидобового загартування вміст флавоноїдів зростав у пророст- ках усіх досліджених сортів в 1,7—1,9 раза, при цьому істотних сортових відмінностей не виявлено. Вміст антоціанів у незагартованих проростках різних сортів відрізнявся: найвищим він був у сорту Букет, найнижчим — у сорту Підзимок харківський. У процесі холодового загартування він підви- щувався і досягав приблизно однакових значень у сортів Букет, Раритет і Олександра, а в найменш морозостійкого сорту Підзимок харківський цей показник був значно нижчим. Зроблено висновок про внесок антоціанів, але не вторинних метаболітів у цілому, у формування морозостійкості проростків тритикале та систему антиоксидантного захисту за низьких температур.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2640
Располагается в коллекциях:Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
2020 - FRG.pdf541.94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь