DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2458

Название: Фінансовий та управлінський облік за національними стандартами: підручник
Авторы: Огійчук М.Ф.
Сколотій Л.О.
Беленкова М.І.
Плаксієнко В.Я.
Горковенко І.В.
Утенкова К.О.
Рагуліна І. І.
Ковальова О. В.
Василішин С.І.
Сколотій І.В.
Орлов В.В.
Мещеряков В.Є.
Ключевые слова: бухоблік
фінансовий та управлінський облік
Дата публикации: 2016
Издатель: Київ : Алерта
Библиографическое описание: Фінансовий та управлінський облік за національними стандартами: Підручник / М. Ф. Огійчук, В. Я. Плаксієнко, М. І. Беленкова та ін. / За ред. проф. М. Ф. Огійчука. – 7-ме вид., перероб. і допов. – К. : Алерта, 2016. –1040 с.
Серия/номер: бухоблік;
Аннотация: Висвітлено органі орган та зміст фінансового і управлінського обліку за ді- ючим Планом рахунків, затвердженим Міністерством фінансів України на за- садах міжнародних і національних стандартів та Податкового кодексу України. На базі нових методичних концепцій викладено суть бухгалтерського обліку: активів (Фінансовий облік – І) – грошових коштів, фінансових інвестицій, розра- хунки з дебіторами, запасів, поточних біологічних активів, необоротних активів, капітальних інвестицій; капіталу і зобов’язань (Фінансовий облік – ІІ) – розра- хунків за зобов’язаннями, за страхуванням, за виплатами працівникам, доходів і результатів діяльності, складання фінансової звітності та Управлінського об- ліку – стратегічний підхід до класифікації витрат, бюджетування та бюджетний контроль, облік виробництва, калькуляція, облік на позабалансових рахунках. Для студентів економічних спеціальностей всіх рівнів акредитації та слухачів післядипломної освіти. Може бути використаний фахівцями з бухгалтерського обліку, аспірантами та викладачами вищих навчальних закладів.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2458
Располагается в коллекциях:Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Ogiychuk_Fin_oblik_2016_151009_avt.pdf5.55 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь