DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра фізики та вищої математики >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2298

Название: SECONDARY ELECTRON EMISSION INDUCED BY α-PARTICLES FROM Mg-MgO LAYERS
Авторы: Журенко В.П.
Кононенко С.І.
Махотка І.С.
Калантар’ян О.В.
Mисюра І.М.
Авотін С.С.
Рохманов М.Я.
Ключевые слова: α-частинки
структура Mg-MgO
експерименти на простріл і на відбиття
питомі втрати енергії іона
Дата публикации: 2020
Библиографическое описание: Zhurenko V.P Secondary electron emission induced by α- particles from Mg-MgO layers / V.P. Zhurenko, S.I. Kononenko, I.S. Mahotka, O.V. Kalantaryan, I.M. Mysiura, S.S. Avotin, N.Ya. Rokhmanov // Problems of atomic science and technology (PAST) / Series: Plasma Physics. – 2020.–№ 4 (122). – Р. 207–210.
Серия/номер: фізіка;
Аннотация: Наведено результати експериментів з дослідження емісії електронів, що індукована α-частинками на простріл і на відбиття з напилених плівок магнію. Було показано, що в разі напилення магнію в атмосфері залишкового газу утворена плівка містить велику кількість компонента MgO, що дозволяє розглядати отри-ману структуру як Mg-MgO. Наявність окису магнію на поверхні мішені та колектора призводить до того, що отримана раніше залежність відносин електронних виходів на простріл і на відбиття від питомих втрат енергії іона для різних металів не може бути застосована в разі напиленого магнію. Отримані відмінності пояснюються специфікою емісії з магнію за наявності значної кількості MgO. Отримані результати можуть бути застосовані для детектування MgO на поверхні магнієвого субстрату. Було показано і пояснено відмін-ності в експериментальних даних для масивного магнієвого колектора і колектора з напиленим шаром маг-нію.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2298
Располагается в коллекциях:Кафедра фізики та вищої математики

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Scopus_2019_4_207 магний (4).pdf463.55 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь