DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра економічної теорії >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2155

Название: Макроекономіка : метод. реком. для семінар. занять і самост. роботи здобув. першого (бакалаврського) рівня галузі знань 07 «Управління та адміністрування» 05 «Соціальні та поведінкові науки»
Авторы: Пасемко Г.П.
Бага Л.Г.
Ключевые слова: макроекономіка
економіка
Дата публикации: 2020
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Макроекономіка економічні відносини: методичні рекомендації для семінарських занять і самостійної роботи/ Г.П. Пасемко, Л.Г. Бага, Г.Є. Бесєдіна та ін.; за заг. проф. Г.П. Пасемко. – Харків: ХНАУ, 2020. – 22 с.
Серия/номер: економіка;
Аннотация: Розглянуто теоретичні основи макроекономічних процесів, на рівні окремих держав. Визначено специфіку формування макроекономіки та її специфіку в Україні. Призначено для здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності галузей знань 07 «Управління та адміністрування» та 05 «Соціальні та поведінкові науки». Видання буде корисним для фахівців з міжнародних зав’язків підприємств, державних службовців, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів та викладачів.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2155
Располагается в коллекциях:Кафедра економічної теорії

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
методичка макро 2020.pdf544.93 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь