DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Навчальні видання >
Навчально-методичні посібники >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2116

Название: Економетрика : Методичні вказівки і завдання для практичних, індивідуальних і самостійних занять здобувачів за спеціальністю 051 «Економіка»
Авторы: Горкавий В.К.
Ментей О.С.
Ярова В.В.
Ключевые слова: Економетрика
економіка
Дата публикации: 2020
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Горкавий В.К. Економетрика : метод. вказівки і завдання для практ., індивід. і самост. занять здобув. за спец-тю 051 «Економіка» / В.К. Горкавий, О.С. Ментей, В.В. Ярова – Харків : ХНАУ, 2020. – 20 с.
Серия/номер: Економетрика;
Аннотация: Ефективна господарська діяльність в умовах ринкової економіки неможлива без кількісної оцінки зв’язків між факторними і результативними показниками, виявлення їх тенденцій та розробки економічних нормативів і прогнозів. Використання економетричних методів в управлінні агропромисловим комплексом та його ланками дає змогу створити умови для підвищення ефективності виробництва на основі вірогідної оцінки стану і можливостей різних сфер діяльності, своєчасного визначення тенденцій, прогнозування їх розвитку і оцінки результатів функціонування ринкових відносин. В умовах ринкових відносин економетричні дослідження є необхідним інструментом для одержання більш глибоких і повноцінних знань про механізм економічних процесів і явищ.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2116
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні посібники

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Методичні вказівки Економетрика 2020.pdf1.08 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь