DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Навчальні видання >
Навчально-методичні посібники >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2115

Название: Статистика : методичні вказівки і завдання для практичних, індивідуальних і самостійних занять здобувачів за спеціальністю 051 «Економіка»
Авторы: Горкавий В.К.
Ментей О.С.
Ярова В.В.
Ключевые слова: статистика
економіка
Дата публикации: 2020
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Горкавий В.К. Статистика : метод. вказівки і завдання для практ., індивід. і самост. занять здобув. за спец-тю 051 «Економіка» / В.К. Горкавий, О.С. Ментей, В.В. Ярова – Харків : ХНАУ, 2020. – 54 с.
Серия/номер: статистика;
Аннотация: Статистика як наука, як основа статистичної методології, є важливим фактором економічної грамотності спеціаліста ринкової економіки. Ґрунтовна економічна підготовка кадрів виступає найголовнішим фактором підвищення наукового рівня керівництва народним господарством, зростання ініціативи та активності працівників в управлінні виробництвом. Вирішити всю сукупність економічних проблем, які виникають в процесі розвитку економічної реформи, зможуть лише спеціалісти, які здобули високий рівень знань, відповідну професійну підготовку, мають достатній рівень кваліфікації.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2115
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні посібники

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Методичка по статистике ек 2020.pdf1.53 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь