DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра маркетингу, підприємництва і о­рганізації виробництва >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2091

Название: Планування та організація виробництва на підприємствах АПК
Авторы: Петров В.М.
Дата публикации: 2018
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Петров В.М. Планування та організація виробництва на підприємстві АПК : метод. рекомендації до практичних, семінарсь-ких занять і самостійної роботи: Методичні рекомендації до практичних і семінарських занять для здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» / В.М. Петров; Харк. нац. аграр. ун-т. – Харків : ХНАУ, 2018. – 58 с.
Серия/номер: економічні науки;
Аннотация: Проблеми становлення і розвитку ринкового механізму гос-подарювання у сільському господарстві охоплюють комплекс питань як теоретичного, так і практичного характеру. Він включає правові, ор-ганізаційні, управлінські та економічні заходи, спрямовані на підви-щення ефективності функціонування галузі, розв’язання соціальних проблем сільського населення та забезпечення комплексного і стало-го розвитку сільських територій. Проте вирішення поставлених за-вдань ускладнюється відсутністю практики зворотного шляху від ко-мандно-адміністративної системи господарювання до системи, що функціонує на основі ринкових законів, приватної власності, зміша-ного типу економіки і водночас в умовах кризи виробництва.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2091
Располагается в коллекциях:Кафедра маркетингу, підприємництва і о­рганізації виробництва

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
073 Менеджмент Планування практичні.pdf847.7 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь