DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Праці вчених кафедр >
Кафедра філософії, історичних і соціальних дисциплін >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/2062

Название: Філософія
Авторы: Гаврилюк Юрій Миколайович
Ключевые слова: філософія культури
філософія
вища освіта
Дата публикации: 2017
Издатель: Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва
Библиографическое описание: Гаврилюк Ю.М. Філософія : комплексні навч.-метод. матеріали для здоб. третього (освітньо-наукового) рівня, галузь знань – 07 «Управління та адміністрування» Спеціальність – 073 «Менеджмент» / Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва. - Харків : ХНАУ, 2017. - 66 с.
Серия/номер: філософія;
Аннотация: В основу навчального курсу «Філософія» покладено принцип геокультурної цілісності світу, згідно з яким людина і природа по-стають в органічній єдності як геокультурний суб’єкт, що самороз-вивається на основі пізнаних законів об’єктивно-можливого буття, окресленого ціннісними параметрами суб’єктивно-належного куль-тури – Добра, Справедливості й Краси в їх Істині. У цьому контексті більше ніж очевидною стає неспроможність дискурсу про аксіо-логічну нейтральність науки щодо проблем буття. Це зумовлює по-требу в розробці й освоєнні відповідної методології науки зі склад-ними мінливими системами, що неминуче веде до зростаючої ролі філософії як світоглядної основи інтеграції науки в духовну діяль-ність людини з метою осягнення глобальних проблем планетарного соціуму ХХІ ст.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2062
Располагается в коллекциях:Кафедра філософії, історичних і соціальних дисциплін

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Аспіранти метод. мат..Менедж..doc466 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь