DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >
Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва >
Вісник.ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Серія Біологія Вип.46 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://hdl.handle.net/123456789/1657

Название: Вплив Регопланту і Стимпо на вміст вільних амінокислот та інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів у Brassica napus L. за вирощування на техноземах
Авторы: Макогоненко С. Ю.
Баранов В. І.
Терек О. І.
Ключевые слова: Brassica napus
Стимпо
Регоплант
субстрати породних відвалів
амінокислоти
пролін
пероксидне окиснення ліпідів
Дата публикации: 2019
Издатель: Вісник Харківського національного аграрного університета ім. В.В. Докучаєва
Библиографическое описание: Макогоненко С. Ю., Баранов В. І., Терек О. І. Вплив Регопланту і Стимпо на вміст вільних амінокислот та інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів у Brassica napus L. за вирощування на техноземах // Вісник Харківського національного аграрного університету. Серія Біологія. 2019. Вип. 1 (46). С. 47-53.
Серия/номер: Біологія;Вип. 1 (46).
Аннотация: При вирощуванні рослин на техноземах, у тому числі з метою фіторемедіації, перспективним є використання регуляторів росту (РР) з адаптогенними властивостями. У роботі порівнювали вплив нових регуляторів росту виробництва Державного технологічного центру «Агробіотех» Стимпо і Регопланту з дією гіберелової кислоти як класичного фітогормону і РР другого покоління Трептолему на метаболічні показники у 14-добових рослин ріпаку (Brassica napus L.) за вирощування на субстратах породного відвалу вугільних шахт Червоноградського гірничопромислового району Львівської області. Вивчали вміст вільних амінокислот, імінокислоти проліну та інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів (ПОЛ). У варіантах з обробкою РР, особливо Стимпо і Регоплантом, виявлено зниження вмісту продукту ПОЛ малонового діальдегіду і збільшення кількості вільних амінокислот та проліну у рослин, що вирощувалися в несприятливих ґрунтових умовах. Отримані результати вказують на перспективність використання Стимпо і Регопланту при фіторекультивації породних відвалів вугільних шахт.
Описание: Стаття опублікована в Віснику Харківського національного аграрного університету. Серія Біологія. – 2019. – Вип.1(46).
URI: http://hdl.handle.net/123456789/1657
Располагается в коллекциях:Вісник.ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Серія Біологія Вип.46

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
2019.03.047-053.Makogonenko_et_al.pdf355.8 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь