DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >

Просмотр коллекции по группе - По автору Нєдогонов Д.В.

Перейти к: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
или введите несколько первых букв:   
Сортировка: Упорядочнить: Вывести на страницу: Авторы:
Отображение результатов 1 до 7 из 7
Дата публикацииНазваниеАвтор(ы)
2020Плани семінарських занять, завдання і методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Вступ до фаху» для здобувачів першого освітнього рівня за спеціальністю 054 «Соціологія»Нєдогонов Д.В.
2020Плани семінарських занять та завдання і методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Соціологія» для здобувачів першого освітнього рівня за спеціальністю 051 «Економіка»Нєдогонов Д.В.
2020Плани семінарських занять та завдання і методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Соціологія» для здобувачів першого освітнього рівня за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»Нєдогонов Д.В.
2020Плани семінарських занять та завдання і методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Соціологія» для здобувачів початкового (молодший бакалавр) освітнього рівня за спеціальністю 051 «Економіка»Нєдогонов Д.В.
2020Плани семінарських занять та завдання і методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Соціологія» для здобувачів початкового (молодший бакалавр) освітнього рівня за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»Нєдогонов Д.В.
2018Соціальні домінанти аграрної освіти і наукиКравцов Анатолій Іванович; Нєдогонов Д.В.; Заздравнова Ольга Іванівна
2020«Соціологія управління персоналом» : методичні рекомендації до вивчення курсуНєдогонов Д.В.
Отображение результатов 1 до 7 из 7

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь