DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >

Просмотр коллекции по группе - По автору Ментей О.С.

Перейти к: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
или введите несколько первых букв:   
Сортировка: Упорядочнить: Вывести на страницу: Авторы:
Отображение результатов 1 до 6 из 6
Дата публикацииНазваниеАвтор(ы)
2020Економетрика : Методичні вказівки і завдання для практичних, індивідуальних і самостійних занять здобувачів за спеціальністю 051 «Економіка»Горкавий В.К.; Ментей О.С.; Ярова В.В.
2020Методичні рекомендації до виконання і оформлення курсової роботи з дисципліни «Статистика»Ярова В.В.; Велієва В.О.; Герасименко Ю.С.; Ментей О.С.; Остапенко Р.М.
2021Статистика : методичні вказівки і завдання для практичних занять і самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»Ментей О.С.; Ярова В.В.
2020Статистика : методичні вказівки і завдання для практичних, індивідуальних і самостійних занять здобувачів за спеціальністю 051 «Економіка»Горкавий В.К.; Ментей О.С.; Ярова В.В.
2021Фінансовий аналіз: методичні рекомендації, робочі таблиці до практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальностей: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент».Ярова В.В.; Велієва В.О.; Горкавий В.К.; Посилаєва К.І.; Ментей О.С.; Остапенко Р.М.; Герасименко Ю.С.
2021Фінансовий аналіз: методичні рекомендації, робочі таблиці до практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Ярова В.В.; Велієва В.О.; Горкавий В.К.; Посилаєва К.І.; Ментей О.С.; Остапенко Р.М.; Герасименко Ю.С.
Отображение результатов 1 до 6 из 6

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь