DSpace О системе DSpace
 

DSpace KNAU >

Просмотр коллекции по группе - По автору Велієва В.О.

Перейти к: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
или введите несколько первых букв:   
Сортировка: Упорядочнить: Вывести на страницу: Авторы:
Отображение результатов 1 до 10 из 10
Дата публикацииНазваниеАвтор(ы)
2021Аналіз господарської діяльності: методичні вказівки і робочі таблиці до практичних, семінарських занять та самостійної роботи. Для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент»Ярова В.В.; Велієва В.О.; Посилаєва К.І.
2021Аналіз господарської діяльності: методичні вказівки і робочі таблиці до практичних, семінарських занять та самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Велієва В.О.; Герасименко Ю.С.; Остапенко Р.М.
2021Економетрика : методичні вказівкиЯрова В.В.; Велієва В.О.; Остапенко Р.М.; Герасименко Ю.С.
2021Економетрика: робочий зошитЯрова В.В.; Велієва В.О.; Остапенко Р.М.; Герасименко Ю.С.
2020Методичні рекомендації до виконання і оформлення курсової роботи з дисципліни «Статистика»Ярова В.В.; Велієва В.О.; Герасименко Ю.С.; Ментей О.С.; Остапенко Р.М.
2021Організація та методика економічного аналізу: методичні вказівки і робочі таблиці до практичних, семінарських занять та самостійної роботи. Для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент»Ярова В.В.; Велієва В.О.; Герасименко Ю.С.
2021Теорія економічного аналізу: навч. посібник для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування»Ярова В.В.; Велієва В.О.
2021Теорія економічного аналізу: навч. посібник для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Ярова В.В.; Велієва В.О.
2021Фінансовий аналіз: методичні рекомендації, робочі таблиці до практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальностей: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент».Ярова В.В.; Велієва В.О.; Горкавий В.К.; Посилаєва К.І.; Ментей О.С.; Остапенко Р.М.; Герасименко Ю.С.
2021Фінансовий аналіз: методичні рекомендації, робочі таблиці до практичних занять і самостійної роботи студентів спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Ярова В.В.; Велієва В.О.; Горкавий В.К.; Посилаєва К.І.; Ментей О.С.; Остапенко Р.М.; Герасименко Ю.С.
Отображение результатов 1 до 10 из 10

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь